یک مشکل آشنا در ساختمان‌های در حال بهره‌برداری

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که قصد داشته باشید
 • یک سرویس بهداشتی(حمام، دستشویی) و یا آشپزخانه در ساختمان و یا یک مصرف‌کننده بهداشتی جدید(مانند توالت فرنگی) را اضافه کنید؟
 • و یا نیاز داشته باشید تا یک مصرف کننده بهداشتی را در سرویس‌های بهداشتی جابجا کنید؟
 • و یا بخواهید یک سرویس بهداشتی (مانند توالت ) را در فضایی مانند زیرزمین یا پارکینگ که پایین‌تر از سطح فاضلاب معابر است، اضافه کنید؟

تاکنون اگر می‌خواستید که محل لوازم بهداشتی را در خانه و یا محل کار خود تغییر دهید یا اضافه کنید، نه تنها سخت، بلکه گاهی غیرممکن بود! بخصوص در صورت قابل دسترس نبودن لوله تخلیه فاضلاب.

در سیستم آبرسانی این عمل کار دشواری نخواهد بود و با اجرای روکار این نیاز به راحتی برطرف خواهد شد. اما در لوله‌های فاضلاب این امر به سادگی امکان‌پذیر نبوده چراکه ساکنین ساختمان با محدودیت‌هایی مواجه خواهند شد مانند:

 • محدودیت‌های مکانی محل ایجاد سرویس‌های بهداشتی
 • *‌ تخریب
 • * از بین رفتن پوشش کف اعم از سرامیک و …
 • * از بین رفتن عایق‌کاری کف
 • * لوله‌کشی فاضلاب
 • *‌در صورت لزوم اجرای چاه مجزا جهت سیستم‌های پایین‌تر از اگو
 • * در صورت لزوم اجرای یک پمپ کف‌کش در چاه برای انتقال فاضلاب به اگو
 • * هزینه
 • * زمان

با توجه به این مشکلات و دردسرهای پیش رو در این وضعیت چه باید کرد؟

  راه‌حل

پیشنهاد ما به شما سوپردرین الکترو است….

سوپردرین الکترو، نیاز به لوله‌کشی تخلیه برای نصب لوازم بهداشتی، در ساختمان‌های آماده و یا ساختمان‌‌های در حال بازسازی را برطرف می‌کند. بنابراین شما در هر جایی از ساختمان خود که مایل باشید، می‌توانید با کم‌ترین تخریب و بدون نیاز به لوله‌کشی اضافی فاضلاب، لوازم بهداشتی حمام و آشپزخانه مثل روشویی، دوش، سینک و … را نصب کنید.
البته همان‌گونه که از سوپرپایپ انتظار دارید؛ ضروری‌ترین ویژگی سوپردرین الکترو نیز مانند سایر محصولات سوپرپایپ، به جز مزیت‌های راحتی، ایمنی و سرعت، پای بندی به کیفیت است. این دستگاه در صورت استفاده صحیح، برای مدت طولانی بدون اشکال کار خواهد کرد.

حتی در عصر جهش شگفت‌انگیز تکنولوژیک،‌ هنوز هم برای بعضی مشکلات رایج، راه حل‌های ساده‌ای ابداع نشده است ، ما ناچاریم که نیاز خود را به سخت‌ترین روش‌های موجود برطرف کنیم، و یا اساسا منصرف شویم!

خصوصیات سوپردرین الکترو

سوپردرین الکترو با 2 تا 5 اتصال ورودی، دارای موتور پرسرعت، و تیغه‌هایی است که فاضلاب سنگین را شکسته و خرد می‌کند و انتقال آن از طریق لوله‌های سایز پایین تا تخلیه در لوله‌ی اصلی فاضلاب، که ممکن است 30 تا 100 متر دورتر یا 3 تا 7 متر بالاتر قرار داشته باشد را امکان‌پذیر می‌سازد.

 • 2 تا 5 اتصال ورودی

برای حمام، توالت و یا آشپزخانه

دارای یک موتور پرسرعت

دارای تیغه‌های برای خردکردن فاضلاب سنگین

خروجی لوله‌‌های 25 تا 32 میلی‌متر

220 ولت – 1.9 آمپر

ساخت اروپا

مطابق با استاندارد EN12050

ضمانت سوپرپایپ

بی‌صدا

ایمن

حتی در همین عصر جهش شگفت‌انگیز تکنولوژیک، هنوز هم برای بعضی مشکلات رایج، چون راه ‌حل‌های ساده دیگری ابداع نشده است، ما ناچاریم که نیاز خود را به سخت‌ترین‌ روش‌های موجود برطرف کنیم، و یا اساسا منصرف شویم! تا کنون اگر می‌خواستید که محل لوازم بهداشتی را در خانه، و یا محل کار خود تغییر دهید، و یا اضافه کنید. نه تنها سخت، بلکه گاهی غیرممکن بود! بخصوص در صورت قابل دسترس نبودن لوله تخلیه فاضلاب.

سوپردرین الکترو

نیازبه لوله‌کشی تخلیه برای نصب لوازم بهداشتی، در ساختمان‌های آماده و یا ساختمان‌های در حال بازسازی را برطرف می‌کند. بنابراین شما در هر جایی از ساختمان خود که مایل باشید، می‌توانید با کم‌ترین تخریب و بدون نیاز به لوله‌کشی اضافی فاضلاب، لوازم بهداشتی حمام و آشپزخانه مثل توالت، روشویی، دوش، سینک و... را نصب کنید. البته همان‌گونه که ازسوپرپایپ انتظار دارید؛ ضروری‌ترین ویژگی

سوپردرین‌الکترو

نیز مانند سایر محصولات سوپایپ، به‌جز مزیت‌های راحتی، ایمنی و سرعت، پای‌بندی به کیفیت است.

نصب سرویس بهداشتی، حتی اگر لوله فاضلاب نزدیک نباشد! سوپردرین الکترو

با 2 تا 5 اتصال ورودی، به شما این امکان را می‌دهد تا تقریبا هر جا که بخواهید با کم‌ترین عملیات ساختمانی، یک حمام، توالت، یا آشپزخانه اضافه کنید. و چون برخلاف سیستم‌های معمول، دفع فاضلاب به صورت ثقلی نیست، این امکان حتی شامل محل‌هایی می شود که لوله‌کشی به شبکه فاضلاب ساختمان به دلایلی غیر‌عملی یا خیلی سخت، و به هر حال پردردسر است.

سوپردرین‌ الکترو

دارای موتور پرسرعت، با تیغه‌هایی است که فاضلاب سنگین را شکسته وخرد و امکان انتقال آن از طریق لوله‌های سایز پایین تا تخلیه در لوله‌ی اصلی فاضلاب، که ممکن است 30 تا 100 متر دورتر یا 3 تا 7 متر بالاتر قرار داشته باشد را فراهم می‌کند.

کیفیت، تطابق با استانداردها

سوپردرین الکترو در اروپا تولید می‌شود، و با استاندارد EN12050 تطابق دارد.

نصب آسان

سوپردرین الکترو یک راه حل ایده‌ال برای نصب لوازم بهداشتی ، در تقریبا همه جا ، با کم‌ترین عملیات ساختمانی است. سوپردرین الکترو در جاهایی که نصب سرویس با متد لوله‌کشی متداول غیرممکن است، بسیار ساده نصب و سرویس می‌شود.

بی‌صدا و ایمن

پمپ‌‌های سوپردرین‌الکترو، روى گیره‌هاى ارتجاعی نصب مى‌شوند که لرزش‌ها را هنگام کار سیستم جذب مى‌کنند. این باعث مى‌شود که صداى منتقل شده کم و به قدرى باشد که مزاحمتی ایجاد نشود.

آسودگی و راحتی خیال

سوپردرین‌الکترو با ضمانت و پشتیبانی سوپرپایپ عرضه می شود. بر اساس ویژگی‌های مصرف در ساختمان‌هایی با کاربری‌های مختلف، سوپردرین الکترو در دو سری خانگی و تجاری طراحی شده است. سوپردرین الکترو برای استفاده هنگام بازسازی خانه، دفتر کار، مغازه، یا رستوران ایده‌ال است. برای نصب سوپردرین الکترو در آپارتمان‌های اداری هیچ نوع ایجاد مزاحمت برای همسایه‌ها وجود ندارد. قطر لوله‌ها فقط 25 تا 32 میلیمتر است که از کف یا سقف به صورت روکار یا توکار کشیده می‌شوند. هر واحد سوپردرین الکترو امکان اضافه کردن تجهیزات آشپزخانه، لباسشویی، ظرف شویی یا حمام را فراهم می‌کند، حتی اگر خط فاضلاب دور بوده، یا در ارتفاع بالاتری قرار داشته باشد.