سوپرپایپ اینترناشنال از سال 1376 عرضه‌ی سیستم لوله‌كشی تولیدی خود را با نسل جدید لوله‌ها، لوله‌های تلفیقی pex-al-pex ، و اتصالات مهره‌ ماسوره‌ای آغاز كرد، كه در نوع خود در مقایسه با سایر سیستم‌های رایج فلزی و پلیمری تحولی عظیم در اطمینان از دوام و كیفیت عملكرد سیستم لوله‌كشی آب‌رسانی مصرفی و گرمایشی(رادیاتور) ساختمان، و همچنین راحت‌تر شدن نصب سیستم ایجاد نمود.

در صنعت لوله‌كشی، هر چندگاه یك بار می‌توان انتظار تغییروتحول داشت؟
از آن پس تا به امروز برای افزایش ضریب ایمنی سیستم، اجزای مختلف آن، از جمله لوله و اتصالات، به طور مستمر مورد بازنگری و طراحی مجدد توسط مهندسین و كارشناسان شركت قرار گرفته‌اند، به طوری كه سوپرپایپ بتواند هر روز مطمئن‌تر از پیش، نیاز امروز مشتری به حس اطمینان و راحتی را پاسخگو باشد.

سیستم لوله‌كشی سوپرپایپ + 2

این سیستم در سال 1378 به بازار عرضه شد و پس از آن، برنده‌ی مدال محصول برتر ساختمانی از وزارت مسكن است. در ضمن این محصول جزو ده نوآوری برتر سال ۱۳۸۷ شناخته شده و در عرصه‌ی بین‌المللی نیز جایزه‌ی گایا ۲۰۰۹ نمایشگاه Big5 دوبی را بین ۲۹۰۰ محصول، در رده‌ی نقره به خود اختصاص داده است.

سیستم لوله‌كشی سوپرپایپ 2Max
آخرین دستاورد خلاقانه و مبتكرانه‌ی سوپرپایپ است كه شامل لوله‌ی متفاوت، اتصالات متفاوت، و خدمات متفاوت است. سیستم لوله‌كشی سوپرپایپ 2Max حاصل آخرین دستاوردهای تكنولوژی امروز است كه حاصل آن، یك لوله‌كشی بدون دردسر برای سالیان متمادی است.