نرم‌افزار سوپرپایپ CAD

سوپرپایپCAD تنها نرم‌افزار حرفه‌ای برای محاسبه بار حرارتی گرمایشی، طراحی سیستم‌های آبرسانی و فاضلاب، گرمایش کفی و رادیاتور در ساختمان است.
سوپرپایپCAD این امکان را فراهم می‌کند تا همه سیستم‌های تاسیساتی یک ساختمان را همزمان یا جدا از هم طراحی و تحلیل کنید.
بعد از تحلیل و طراحی سیستم‌ها، می‌توانید نقشه طرح و برآورد اقلام دقیق را نیز تهیه کنید. به این ترتیب طراحی و تحلیل، نقشه‌کشی و تهیه برآورد اقلام همزمان و بصورت موازی انجام می‌شود.

سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ 2Max

سوپرپایپ اینترناشنال از سال 1376 عرضه‌ی سیستم لوله‌كشی تولیدی خود را با نسل جدید لوله‌ها، لوله‌های تلفیقی pex-al-pex ، و اتصالات مهره‌ ماسوره‌ای آغاز كرد، كه در نوع خود در مقایسه با سایر سیستم‌های رایج فلزی و پلیمری تحولی عظیم… Read More

سوپروالو سری S

شیرهای سوپروالو سری S در چهار نوع متفاوت S3، S2، S1 و S4 ، راه‌حل جدید دیگری از سوپرپایپ است كه به عنوان مكمل شیرهای ورودی واحدهای ساختمانی سوپروالو، به سیستم لوله‌كشی سوپرپایپ 2Max افزوده شده است و كارآمدی این سیستم را باز هم افزایش داده است .قابلیت های متنوع انواع شیرهای سوپروالو سری S امكان انتخابهای بیشتر را برای شما فراهم می‌كند.

سوپروالو سری U 

سوپروالو U محصول جدید سوپرپایپ و مشابه سوپروالو سریT  است و کاربرد اصلی آن شیر ورودی ساختمان است. این شیر ربع‌گرد با طراحی نوآورانه و دکوارتیو دارای کم‌ترین میزان بیرون‌زدگی از دیوار است. این محصول به صورت توکار نصب می‌شود و امکان قطع و وصل جریان آب را فراهم می‌کند. استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، کیفیت ساخت اجزای مکانیزم و آب‌بند‌ی‌ها را ارتقا داده است و با کم‌ترین گشتاور شیر باز و بسته می‌شود.

سوپروالو سری T

سوپروالو سري T را مي‌توان تعريف تازه‌اي از شير قطع و وصل ورودي واحد ساختماني دانست. اين محصول در حقيقت یك شیر توپي ربع‌گرد متفاوت با كیفیت و ساختاری متفاوت است كه براي سيستم لوله‌كشي سوپرپايپ 2Max طراحي شده است. سوپروالو T به عنوان شیر ورودی اصلی در واحدهای مسكونی و یا اماكن عمومی قابل استفاده بوده و مطمئن‌ترین گزینه جهت قطع و وصل آب سرد و گرم بهداشتی یا سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی است.

سوپروالو سری I

یک شیر جدید و متفاوت از سوپرپایپ برای دسترسی آسان و سریع به جریان آب است. با استفاده از سوپروالو I برای نصب یک وسیله، به قطع آب نیازی نیست. سوپروالو I در فضاهای مشاع برای مدیریت مصرف و جلوگیری از استفاده غیر مجاز آب به‌کار می‌رود و از آن به عنوان یک شیر مستقل مثل شیر پیسوار نیز استفاده می‌شود.

کاهش افت فشار و دبی بیشتر!

اتصالات سوپرپایپMax، با طراحی انحصاری در بالاترین سطح استانداردهای جهانی بهترین اتصال سوپرپایپ، تاکنون است. افزایش سطح مقطع دهانه داخلی اتصال Max و نیز کوتاه کردن طول آن باعث شده است تا 30درصد دبی بیشتر و تا 50درصد کاهش افت فشار را شاهد باشیم.

تکنولوژی RTS، خطای انسانی نزدیک به صفر

برای اطمینان بیشتر از درستی پرس در انتهای حلقه پرس یک رینگ تکیه گاه فک تعبیه شده که پس از پرس شکسته و از اتصال جدا می شود. به این ترتیب اتصالات پرس نشده به راحتی تشخیص داده می شوند. اتصالات به گونه ای طراحی شده اند تا اگر به هر دلیلی اتصالی پرس نشده باشد باقی بماند، یا پرس به درستی صورت نگرفته باشد، با نشت آب در زمان تست اولیه (یا حداقل فشار تست) مجری از وجود مشکل آگاه شود.

بالاترین سرعت نصب!

اجرای نسل جدید اتصالات سوپرپایپ ماکس تا دو برابر سریعتر از هر اتصال پرسی دیگریست.! حذف مرحله سخت و زمانبر کالیبراسیون و  استفاده از کد رنگ و صفحه نصب ستاره ای زمان نصب و حذف هزینه کلی اجرا را به میزان چشمگیری کاهش داده است. وجود کد رنگ تشخیص فک پرس مناسب هر حلقه را آسان و از اشتباه در انتخاب فک یا تعویض آن جلو گیری می کند.

ایمن‌ترین!

اتصالات مدرن و کارآمد سوپرپایپ MAX در بیرون از اروپا منحصر بفرد هستند و نه تنها مانند همه اتصالات سوپرپایپ آب‌بندی دائم را تامین می‌کنند که با ویژگی‌های خود باعث حفظ بهداشت آب آشامیدنی می‌شوند. استفاده از برنج و پروفیل خاص ثبت شده با آبکاری قلع خالص بدون سرب و فلزات سنگین که از سال 1385 توسط سوپرپایپ بکار گرفته شده همراه با حلقه استیل مرغوب و اورینگ آلمانی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها است. براساس مقررات ملی ساختمان از سال 1396 استفاده از آبکاری نیکل برای اتصالات آب آشامیدنی مجاز نیست.