سوپروالو سری S

شیرهای سوپروالو سری S در چهار نوع متفاوت S3، S2، S1 و S4 ، راه‌حل جدید دیگری از سوپرپایپ است كه به عنوان مكمل شیرهای ورودی واحدهای ساختمانی سوپروالو، به سیستم لوله‌كشی سوپرپایپ 2Max افزوده شده است و كارآمدی این سیستم را باز هم افزایش داده است .قابلیت های متنوع انواع شیرهای سوپروالو سری S امكان انتخابهای بیشتر را برای شما فراهم می‌كند.

سوپروالو سری U 

سوپروالو U محصول جدید سوپرپایپ و مشابه سوپروالو سریT  است و کاربرد اصلی آن شیر ورودی ساختمان است. این شیر ربع‌گرد با طراحی نوآورانه و دکوارتیو دارای کم‌ترین میزان بیرون‌زدگی از دیوار است. این محصول به صورت توکار نصب می‌شود و امکان قطع و وصل جریان آب را فراهم می‌کند. استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، کیفیت ساخت اجزای مکانیزم و آب‌بند‌ی‌ها را ارتقا داده است و با کم‌ترین گشتاور شیر باز و بسته می‌شود.

سوپروالو سری T

سوپروالو سري T را مي‌توان تعريف تازه‌اي از شير قطع و وصل ورودي واحد ساختماني دانست. اين محصول در حقيقت یك شیر توپي ربع‌گرد متفاوت با كیفیت و ساختاری متفاوت است كه براي سيستم لوله‌كشي سوپرپايپ 2Max طراحي شده است. سوپروالو T به عنوان شیر ورودی اصلی در واحدهای مسكونی و یا اماكن عمومی قابل استفاده بوده و مطمئن‌ترین گزینه جهت قطع و وصل آب سرد و گرم بهداشتی یا سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی است.

سوپروالو سری I

یک شیر جدید و متفاوت از سوپرپایپ برای دسترسی آسان و سریع به جریان آب است. با استفاده از سوپروالو I برای نصب یک وسیله، به قطع آب نیازی نیست. سوپروالو I در فضاهای مشاع برای مدیریت مصرف و جلوگیری از استفاده غیر مجاز آب به‌کار می‌رود و از آن به عنوان یک شیر مستقل مثل شیر پیسوار نیز استفاده می‌شود.