کاهش افت فشار و دبی بیشتر!

اتصالات سوپرپایپMax، با طراحی انحصاری در بالاترین سطح استانداردهای جهانی بهترین اتصال سوپرپایپ، تاکنون است. افزایش سطح مقطع دهانه داخلی اتصال Max و نیز کوتاه کردن طول آن باعث شده است تا 30درصد دبی بیشتر و تا 50درصد کاهش افت فشار را شاهد باشیم.

تکنولوژی RTS، خطای انسانی نزدیک به صفر

برای اطمینان بیشتر از درستی پرس در انتهای حلقه پرس یک رینگ تکیه گاه فک تعبیه شده که پس از پرس شکسته و از اتصال جدا می شود. به این ترتیب اتصالات پرس نشده به راحتی تشخیص داده می شوند. اتصالات به گونه ای طراحی شده اند تا اگر به هر دلیلی اتصالی پرس نشده باشد باقی بماند، یا پرس به درستی صورت نگرفته باشد، با نشت آب در زمان تست اولیه (یا حداقل فشار تست) مجری از وجود مشکل آگاه شود.

بالاترین سرعت نصب!

اجرای نسل جدید اتصالات سوپرپایپ ماکس تا دو برابر سریعتر از هر اتصال پرسی دیگریست.! حذف مرحله سخت و زمانبر کالیبراسیون و  استفاده از کد رنگ و صفحه نصب ستاره ای زمان نصب و حذف هزینه کلی اجرا را به میزان چشمگیری کاهش داده است. وجود کد رنگ تشخیص فک پرس مناسب هر حلقه را آسان و از اشتباه در انتخاب فک یا تعویض آن جلو گیری می کند.

ایمن‌ترین!

اتصالات مدرن و کارآمد سوپرپایپ MAX در بیرون از اروپا منحصر بفرد هستند و نه تنها مانند همه اتصالات سوپرپایپ آب‌بندی دائم را تامین می‌کنند که با ویژگی‌های خود باعث حفظ بهداشت آب آشامیدنی می‌شوند. استفاده از برنج و پروفیل خاص ثبت شده با آبکاری قلع خالص بدون سرب و فلزات سنگین که از سال 1385 توسط سوپرپایپ بکار گرفته شده همراه با حلقه استیل مرغوب و اورینگ آلمانی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها است. براساس مقررات ملی ساختمان از سال 1396 استفاده از آبکاری نیکل برای اتصالات آب آشامیدنی مجاز نیست.

منحصر بفرد! بدون رقیب!

اتصالات سوپرپایپ Max برترین اتصال سوپرپایپ تاکنون و یکی از بهترین اتصالات دنیا ست که توسط شرکت آلمانی یوپونور طراحی شده است. این اتصال تنها اتصال RTS در خارج از اروپاست. سرعت نصب Max سـریعتر از هر اتصـال پرسی دیــگر است و با ویژگیهای منحصر فرد، خطای انسانی در اجرا  را تقریبا به صـفر میرساند. سوپرپایپ Max بعد از 15 سال، در سال 1400 جایگزین نسل موفق پیشین خود یعنی سوپرپایپ 2+ شده است.